Вказує на обережність, зваженість у прийнятті рішень, обмірковування, почуття відповідальності щодо інших осіб. Підвищена стурбованість проблемами рідних та близьких, а також власними проблемами та невдачами. Прагнення допомагати людям, виконувати роботу соціального спрямування.
Вказує на емотивність (підвищену чутливість), різкі перепади настрою, сентиментальність; нестійку мотивацію, схильність до емоційної залученості; здатність до роботи творчого та соціального характеру.
Вказує на фокусування уваги на зовнішньому, реальному світі; відкритість, схильність до спілкування та розширення контактів, комунікабельність; мотивацію до досягнення успіху; схильність до соціальної роботи, а також на підвищену активність та екзальтованість.
Вказує на прагнення незалежності та самоствердження; вірогідність скоєння необміркованих вчинків; підприємливість, прагнення до самостійної та творчої роботи, переважно без підпорядкування будь-кому.
Вказує на потребу в самореалізації, завзятість, наявність власних принципів та інтересів; практичне сприйняття дійсності, схильність до активної діяльності, роботи технічного характеру, а також прагнення самоствердження, схильність до запальності, егоїстичності.
Вказує на гіпертрофоване прагнення відстоювати власні інтереси та принципи, критичне ставлення до позиції оточення; суб’єктивізм мислення, інертність засад, завзятість; схильність до точних наук, технічних та творчих видів діяльності.
Вказує на те, що увага людини спрямована в її внутрішній світ — світ особистих переживань та ілюзій; схильність до ілюзорних уявлень та суб’єктивних цінностей; прагнення до усамітненої роботи, обмеження контактів з близькими, вибіркове спілкування.
Вказує на підвищену вразливість і чутливість до змін у навколишній реальності, рефлексію, песимістичний погляд на майбутнє; почуття провини під час невдач, неконфліктність, потребу у розумінні та гармонійних взаєминах; гуманітарний склад розуму.